המלצות מטופלים

"ד"ר פלמנוביץ המון תודה על העזרה! ברגעים קשים עוזר מאוד לדעת שיש למי לפנות ואתה תומך בנו כמו משפחה המון תודה"

מטופל בניתוח הלוקס ולגוס

"לד"ר פלמנוביץ הנכבד שלום! בעציץ הצנוע הזה מוסר תודתי העמוקה והלבבית על טיפול מקצועי ומסור ואנושי שקיבלתי ממך לכל אורך הדרך. חג עצמאות שמח​​"

מטופל בניתוח בפולשנות מינמלית

ד"ר פלמנוביץ' לא רק שמע את סבלי אלא גם הקשיב. הרגשתי שאחרי נדודים רבים במרפאות רבות ורופאים שונים שהגעתי הביתה. מאחורי האזמל והמקדחה הרעשנית יש רופא מופלא שיש לו גם הקשבה למצוקת החולה, גם מקצוען, גם מנתח ובעיקר... בן אדם"

מטופל שנותח בכף הרגל

"לד"ר פלמנוביץ' היקר! ברצוננו להביע בפניך את תודתנו העמוקה על טיפולך המסור, על ההקשבה, הסובלנית לכל שאלותינו, על המקצועיות הרבה ועל היחס האכפתי, אין ספק שיחסך ודיבורך המרגיע והסובלני תרמו רבות לתהליך החלמתי. תמשיך להיות רופא מקצועי, אכפתי וסובלני כפי שאתה. תודה על הכל"

מטופל בהזרקות PRP

ד״ר פלמנוביץ׳ שלום,
רציתי לעדכן לגבי מצב כף הרגל בתום שלושה טיפולים בגלי הלם. לפני יום , התחלתי להרגיש הקלה רצינית , ומדד הכאב ירד מאד ( עדיין כואב אבל נסבל ואני מסוגלת להתנהל חופשי )…… כידוע לך , אני סובלת למעלה משנה , 09/2017 מדלקת חריפה. עברתי אינספור יועצים , אתה עשית סדר בדברים, שלחת אותי לאולטראסאונד חוזר, הסברת לי את מצבי, אתה תמיד זמין ועונה באימיילים, ומקצוען. תודה רבה, מאחלת לכולם הסובלים מבעיות כף רגל להגיע אליך. אם זה עזר לי, הסובלת למעלה משנה מדלקת קשה מאד, אז הטיפול יכול לעזור ל 95% מהמקרים

מטופלת בגלי הלם ממוקד
חוות דעת עבור ד"ר אסקיאל פלמנוביץ' מסופקות על ידי MedReviews.co.il חוות דעת על רופאים

רעננה - בית מנצור | הנופר 2 קומה 7 חדר 709

לקביעת תורים במענה אנושי: 053-9615511

הזמנת תור כעת לד"ר פלמנוביץ'